Oferta

Przyjęcia weselne

Tender band to idealny zespół na wesele. Obsługujemy przyjęcia weselne grając na żywo utwory muzyki rozrywkowej, polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Sety muzyczne trwają około 30-45 minut grania, przerwy między setami to około 15-20 minut. W przerwach odtwarzamy nastrojową muzykę która wypełni pustkę muzyczną. Sety muzyczne układane są po około 6-10 różnorodnych stylistycznie utworów, biorąc pod uwagę przedział wiekowy obecnych na parkiecie gości weselnych.

Tender to zespół weselny który posiada własnego konferansjera prowadzącego całe przyjęcie weselne. Konferansjer prowadzi dialog z gośćmi przyjęcia regularnie zapraszając i zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. Dla par i gości zagranicznych przemówienia prowadzone są w języku angielskim. Na życzenie organizatorów prowadzimy w trakcie przyjęcia dodatkowe grupowe zabawy i konkursy dla gości weselnych.

Przywitanie gości pod domem

Usługa jest opcją dla tych którzy pragną przywitać swoich gości tradycyjnym ludowym obyczajem. Zespół weselny przywita i umili pobyt miłośnikom ludowej muzyki grając tradycyjny, ludowy repertuar. Muzycy dojeżdżają pod wskazany adres domu Pana Młodego oraz Pani Młodej i witają przybyłych gości grając na zestawie ludowych instrumentów.

Biesiada przy stołach

Opcja dodatkowa dla rozrywkowych gości którzy lubią pośpiewać tradycyjne ludowe melodie. Zespół podchodzi do stołów  z odpowiednimi instrumentami ludowymi, grając i śpiewając prowadzi biesiadę z gośćmi weselnymi.

Przyjęcie weselne dzień 2 – poprawiny

Dla zainteresowanych dajemy możliwość zagrania i prowadzenia zabawy w drugim dniu przyjęcia weselnego.

Eventy okolicznościowe

Tender band to zespół muzyczny na przyjęcie okolicznościowe. Oferujemy prowadzenie i profesjonalną obsługę muzyczną na przyjęciach firmowych, bankietach, półmetkach, studniówkach lub innych podobnych przyjęciach okolicznościowych. Tender band to  5 osobowa grupa zawodowych muzyków sesyjnych, którzy na co dzień aktywnie uczestniczą w wielu muzycznych projektach. Gwarantujemy możliwie wysoki poziom muzyczny wykonania repertuaru, na wysokiej klasy sprzęcie muzycznym jak też pełne zaangażowanie i wysoką kulturę osobistą każdego członka zespołu.