O nas

Pochodzący z Dębicy zespół muzyczny Tender to 5 osobowy skład profesjonalnych muzyków. Świadczymy usługi muzyczne grając wyłącznie na żywo. Gramy na takich przyjęciach jak: wesela, imprezy sylwestrowe i firmowe, studniówki, jak również imprezy plenerowe i wszystkie na których słucha się muzyki, tańczy, śpiewa i bawi. Nasz repertuar to kilkaset utworów polskiej i anglojęzycznej muzyki rozrywkowej. Poruszamy się po wielu gatunkach muzycznych, od popu, przez rock, folk, dance i latino, aż po swingujące przeboje z początku XX wieku. Na bieżąco poszerzamy go o nowe najbardziej popularne utwory. Gramy na terenie całego kraju.

Skład zespołu

Seweryn – śpiew, gitara elektryczna, konferansjerka
Michał – instrumenty klawiszowe
Maciek – instrumenty perkusyjne
Piotr – gitara basowa
Paweł – saksofony

Instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy

Posiadamy własny sceniczny sprzęt nagłośnieniowy do obsługi muzycznej uroczystości zamkniętych oraz mniejszych imprez plenerowych. Każdy z muzyków pracuje na własnym, wysokiej klasy instrumencie muzycznym. Kolumny nagłośnieniowe, odsłuchy sceniczne, cyfrowej jakości konsola audio (mixer), niezbędne okablowanie, sceniczny stabilizator napięcia, UPS, odtwarzacz MP3, wysokiej klasy rejestrator audio, procesory efektów oraz wszystko to, co jest wymagane by sprawnie i zawodowo udźwiękowić prawie każdą uroczystość.

Oświetlenie sceniczne

Dysponujemy dynamicznym oświetleniem scenicznym oraz fonobłyskami laserowymi. Zestaw 6 lamp, zawieszonych na rampie scenicznego statywu oświetleniowego. Całość jest ustawiana na scenie, jeżeli pozwalają na to warunki.

Ubiór muzyków

Ubranie w jakim występują muzycy jest zależne od obsługiwanej uroczystości. Wesela oraz wszystkie kameralne przyjęcia to jednakowy strój: biała koszula z długim rękawem, krawat, spodnie czarne, buty czarne garniturowe, konferansjer dodatkowo biała marynarka oraz muszka. Imprezy plenerowe: biały lub czarny T-shirt, spodnie czarne, czarne buty pół-sportowe.

Transport

Dysponujemy własnym transportem i z całą ekipą oraz sprzętem, docieramy w każdy zakątek Polski. Koszt transportu w promieniu do 30 km od naszej siedziby jest wliczony w cenę. Dłuższe trasy są liczone dodatkowo według rynkowej stawki za przejazd busem.