Pochodzący z Dębicy zespół muzyczny Tender to 5 osobowy skład profesjonalnych muzyków. Świadczymy usługi muzyczne grając wyłącznie na żywo. Gramy na takich przyjęciach jak: wesela, imprezy sylwestrowe i firmowe, studniówki, jak również imprezy plenerowe i wszystkie na których słucha się muzyki, tańczy, śpiewa i bawi. Nasz repertuar to kilkaset utworów polskiej i anglojęzycznej muzyki rozrywkowej. Poruszamy się po wielu gatunkach muzycznych, od popu, przez rock, folk, dance i latino, aż po swingujące przeboje z początku XX wieku. Na bieżąco poszerzamy go o nowe najbardziej popularne utwory. Gramy głównie na południu Polski, w takich miastach jak Dębica, Tarnów, Rzeszów, Kraków...

 

 

Skład zespołu

 

 

Seweryn - śpiew, gitara elektryczna, konferansjerka Michał - instrumenty klawiszowe Piotr - gitara basowa Jacek - instrumenty perkusyjne Paweł - saksofony

 

 

Instrumenty i sprzęt nagłośnieniowy

 

 

Posiadamy własny sceniczny sprzęt nagłośnieniowy do obsługi muzycznej uroczystości zamkniętych oraz mniejszych imprez plenerowych. Każdy z muzyków pracuje na własnym, wysokiej klasy instrumencie muzycznym. Kolumny nagłośnieniowe, odsłuchy sceniczne, cyfrowej jakości konsola audio (mixer), niezbędne okablowanie, sceniczny stabilizator napięcia, UPS, odtwarzacz MP3, wysokiej klasy rejestrator audio, procesory efektów oraz wszystko to, co jest wymagane by sprawnie i zawodowo udźwiękowić prawie każdą uroczystość.

 

 

Oświetlenie sceniczne

 

 

Dysponujemy dynamicznym oświetleniem scenicznym oraz fonobłyskami laserowymi. Zestaw 6 lamp, zawieszonych na rampie scenicznego statywu oświetleniowego. Całość jest ustawiana na scenie, jeżeli pozwalają na to warunki.

 

 

Ubiór muzyków

 

 

Ubranie w jakim występują muzycy jest zależne od obsługiwanej uroczystości. Wesela oraz wszystkie kameralne przyjęcia to jednakowy strój: biała koszula z długim rękawem, krawat, spodnie czarne, buty czarne garniturowe, konferansjer dodatkowo biała marynarka oraz muszka. Imprezy plenerowe: biały lub czarny t shirt, spodnie czarne, czarne buty półsportowe.

 

 

Transport

 

 

Dysponujemy własnym transportem i z całą ekipą oraz sprzętem, docieramy w każdy zakątek Polski. Koszt transportu w promieniu do 30 km od naszej siedziby jest wliczony w cenę. Dłuższe trasy są liczone dodatkowo według standardowej stawki za przejazd busem.